Cinsel sağlık ve cinsel ürünler hakkında çok daha fazlası için

Afrodizyak Yapımı

Afrodizyak yüzyıllar öncesi yunan mitolojisinde güzellik tanrıçası afroditten almıştır adını. Afrodit güzel kokulu bitkilerle özel parfrüm ve yağlar yapar ve bunu vücuduna sürerdi. Bu sayede etrafındaki erkekleri etkiler ve kendisine aşık ederdi. Afroditin yaptığı güzel kokulu aromalı kokular günümüze afrodizyak olarak gelmiştir.

cinsel performans jeli

Afrodizyak çeşitleri oldukça geniştir. Afrodizyak yiyecekler, afrodizyak parfümler, afrodizyak yağlar, afrodizyak kahveler, afrodizyak çaylar gibi listeyi uzatmak mümkün.afrodizyak yapımı tüzyıllar öncesinde yapıldığı gibi güzel kokulu etkileyici bitki özlerinin karışımlarıyla olur. Afrodizyak yapımıyla ilgilenen bir çok kozmetik sanayi ortaya oldukça başarılı  etkisi denenmiş ve kanıtlanmış ürünler çıkarmışlardır. Afrodizyak yapımı aslında sanıldığı kadar zor değildir.

Afrodizyak yapmak isterseniz aktarınızdan yardım isteyebileceğiniz gibi evde kendinizde yapabilirsiniz. Afrodizyak yapımı için gereken malzemeler şunlardır ; iyi kalitede bir miktar bal, arı sütü, kakule, zencefil, dövülmüş toz ginseng, toz haline getirilmiş keçi boynuzu, ısırgan tohumu ve kırmızı biber. Afrodizyak yapımında kullanılan bu bitkiler kendi başlarıada birer afrodizyak etkiye sahiptirler. Afrodizyak yapımında herbirini kullanmak hem afrodizyak etkisini çoğalmak için hemde enerji sağlaması içindir.
 
Tamamen doğal ürünlerle afrodizyak yapımı ve kullanımı özellikle gücünüzü geri kazanmanızı sağlarken bir çok rahatsızlığıada şifa olmaktadır. Afrodizyak yapımını daha detaylı öğrenmek isterseniz aktarınızdan veya internet sitelerinden yardım alabilirsiniz. Afrodizyak yapımı sırasında farklı afrodizyak ürünler kullanmakta size kalmıştır.
03.01.2013 13:53:00 10215 kez okundu.

Copyright 2011 - Cinsel sağlık ve cinsel ürünler hakkında çok daha fazlası için. Her Hakkı Saklıdır.

Kayganlaştırıcı Jel Penis Büyütücü Hap geciktirici sprey göğüs büyütücü krem penis büyütücü pompa